Zagęszczanie włosów Warszawa

 

Metoda keratynowa - w pełni bezpieczna metoda zagęszczania włosów, wykorzystująca najwyższej jakości włosy naturalne. Metoda ta daje szerokie możliwości doboru długości, gęstości, rozmieszczenia i doboru kolorystycznego zagęszczanych włosów. Możemy osiągać następujące rezultaty:

- zagęszczenie grzywki
- zagęszczanie boków celem zmiany formy fryzury
- zagęszczenie objętości fryzur
 
Po zabiegu zagęszczania włosów, włosy będą zachowywały się i wyglądały bardzo naturalnie, przy odpowiedniej pielęgnacji efekt utrzymuje się od 3 – 6 miesięcy. Dzięki bogatej szacie kolorystycznej jesteśmy w stanie wykonać każdy efekt. Każda usługa poprzedzana jest konsultacją diagnostyczną przy pomocy mikro kamery, dzięki której dokonujemy odpowiedniej diagnozy o stanie zdrowia włosów.
 
Cena jednego pasemka wynosi 7 zł.
 
Taśmy samoprzylepne - metoda niechirurgicznego zagęszczania włosów oraz uzupełniania jest całkowicie bezbolesna i pozwala na pełny komfort użytkowania w każdej sytuacji życiowej nawet w trakcie uprawiania sportów, pływania czy opalania. Nowe włosy będą identyczne jak Twoje naturalne. Metoda niechirurgicznego zagęszczenia włosów jest skierowana do osób u których nie można wykonać typowego zagęszczenia włosów np. metodą keratynową- oferowanego przez wiele salonów z uwagi na duże przerzedzenie włosów na czubku głowy.
Rozwiązanie to zagęszczenie wysokogatunkowymi ręcznie sortowanymi włosami. Połączenie odbywa się w sposób delikatny i niewidoczny. Do lekkiego zagęszczenia włosów stosujemy taśmy samoprzylepne, które nie uszkadzają włosów naturalnych.
Proponujemy Ci przedłużanie włosów włosami naturalnymi 100% europejskie, słowiańskie lub włosami syntetycznymi - najnowocześniejszymi metodami.
Twoje włosy mogą być zagęszczane do długości 60 cm. Możesz zagęścić samą grzywkę lub uzupełnić boki czy zagęścić tył fryzury po nie udanej wizycie w salonie fryzjerskim.
Na podstawie szczegółowych wyników diagnozy mikro kamerą i po dogłębnym zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta dobieramy optymalny wariant zabiegu zagęszczania włosów.
 
Cena jednej podwójnej taśmy 30 zł.