Regeneracja włosów Warszawa

 

Dorothy Studio Fryzur i Kolorów  proponuje Państwu:

Rekonstrukcję - włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi.
Innowacyjny i nowatorski system regeneracji włosów polegający na rekonstrukcji warstwy łuskowej włosa. Za pomocą technologii jonizowania i podczerwieni następuje absorpcja produktu Osmo Berber Oil (olejek arganowy) w strukturę warstwy łuskowej, co powoduje wypełnienie ubytków w warstwie i jej wygładzenie porowatości we włosie. Jest to forma najwyższej regeneracji włosa zniszczonego chemicznie. Usługę wykonuje się na suchych, umytych włosach, czas trwania zabiegu około 1 godz.
 
Odnowę Biologiczną - suchych nie dających się stylizować włosów.
Głębokie nawilżenie struktury włosa przy użyciu światła podczerwieni oraz maski Osmo Intensive Deep Repair Mask. Wyrównanie wilgotności, dogłębne nawilżenie bardzo suchych i ciężko rozczesujących się włosów. Usługę wykonuje się na umytych mokrych włosach, czas trwania zabiegu około 20 min.
 
Regenerację - włosów koloryzowanych.
Odżywiająca formuła zawierająca system przeciwblaknieniowy maski Osmo Color Vibrance Mask z filtrami UV i witaminami w połączeniu z terapią ozonową. Intensywnie wzmacnia i wypełnia powłoki włosów nasyconych kolorem oraz zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Usługę wykonuje się na umytych, mokrych włosach, czas trwania zabiegu około 15 min.