Fryzjerzy Warszawa

 

ANETA NOSARZEWSKA – FRYZJER STYLISTA
 
Ukończyła staż i dwu letnie szkolenie w Dorothy Studio Fryzur i Kolorów u Pani Doroty Wodzińskiej. Jako ambitna osoba wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach zawodowych organizowanych w kraju i za granicą. W ramach wyróżnienia w 2012r została Konsultantką-Ekspertem SEPHORA w dziedzinie profesjonalnego stosowania kosmetyków do włosów Osmo.
Występowała na międzynarodowych targach fryzjerskich, wielokrotnie brała udział czesząc do pokazów mody,  wyborów  miss, teledysków...
Prywatnie to serdeczna, żywiołowa i charyzmatyczna osobowość.
Do Państwa dyspozycji poniedziałek, środa i piątek 11.00-20.00 w sobotę 9.00-15.00.

 

 

 

 SYLWIA STRZELECKA – FRYZJER KOLORYSTA

 

Ukończyła staż w Dorothy Studio Fryzur i Kolorów u Pani Doroty Wodzińskiej na, który dostała się z konkursu fryzjerskiego. Od najmłodszych lat pragnąc zostać Fryzjerem Stylistą zaczęła edukację w tym kierunku. W roku 2012 uzyskała tytuł Czeladniczy Fryzjerski. W międzyczasie przepracowała 3 lata w salonie Fryzjerskim „MÓJ STYL” w Sierpcu.

Prywatnie miła, uśmiechnięta i życzliwa osoba.

Do Państwa dyspozycji poniedziałek, wtorek, czwartek 11.00-20.00, środa 14.00-20.00 w sobotę 9.00-15.00.

 

 

 

 

 

 ANETA ZAŁĘCKA – FRYZJER STYLISTA

 

W branży fryzjerskiej jako Stylistka nieprzerwanie pracuje od kilkunastu lat. W 2004r brała udział w Mistrzostwach Świata Fryzjerów w Mediolanie. Uczestniczyła we fryzjerskich projektach takich jak czesanie do konkursów miss, teledysków oraz profesjonalnych sesjach zdjęciowych. 

Prywatnie odważna, sympatyczna o duszy artysty.

Do Państwa dyspozycji czwartek, piątek 11.00-20.00 w sobotę 9.00-15.00.