Dorothy Studio

 

Uroczyste otwarcie - Dorothy Studio

W środę, 27 Listopada plejada gwiazd zawitała na otwarcie salonu Doroty Wodzińskiej. Otwarcie po stylowej metamorfozie, która odmieniła nie tylko salon, ale i jego nazwę na Dorothy Studio Fryzur i Kolorów. Na otwarcie przybyły między innymi Ola Kisio, Anna Gzyra, Joanna Majstrak, Robert Leszczyński, Lidia Kopania, Izabela Zwierzyńska, kabaret OTTO. Pani Dorota Wodzińska obchodzi w tym roku 20 - lecie swojej pracy i może pochwalić sie między innymi tym, że czesała juz kandydatki do wyborów Miss Universe 2008 w Mexico City - USA, a rok później w Nha Trang w Wietnamie. Na co dzień czesze i zmienia fryzury takim artystom jak Andżelika Piechowiak, Anita Sokołowska, Laura łącz, Anna Kalata.

Zobacz Video

Zobacz Galerię

 

Nagranie programu "Salon Ostatniej Szansy" dla telewizji TLC

Dorota Wodzińska kreatorka fryzur jako ekspert i stylista włosów, pokazuje profesjonalne techniki fryzjesrskie prostowania włosów oraz różne rodzaje trwałych ondulacji. Jedna z modelek jest ekspertka od maijażu w telewizji TLC - Hania Knopińska Grzenkowicz. Program prowadzi Aleksandra Kisio. Ekspertem w dziedzinie włosów jest Dorota Wodzińska.

 

 

Zobacz zwiastun

Zobacz Galerię

 

 

Nagranie programu dla Super Stacja - Na Tapecie

Dorota Wodzińska specjalnie dla telewizji Super Stacja i programu Anny Matusiak pt. "Na Tapecie", zaprezentowała najmodniejsze fryzury jakie obowiązywały podczas sylwestra i karnawału 2014.  Bardzo wdzięczną modelką była Andżelika Piechowiak - aktorka i artystka, której peknymi włosami zajmuje sie Dorota Wodzińska stylistka fryzur gwiazd.  Program został nagrany na specjalny sylwestrowy wieczór w Super Stacji.

 

Zobacz Galerię